Elektriauto laadija saad koos paigaldusega Viru Elektrivõrkudest

  • Elektriautot saab küll laadida avalikes elektriautode laadimisjaamades. Paljude jaoks on see aga ebamugav, sest laadimist tuleb rohkem ette planeerida ning laadimisjaama spetsiaalselt sõita. Lisaks peab olema veendunud, et elektriauto laadimiskaabel ühildub laadimisjaama pistikuga. Mugavaim ja kiireim viis elektriauto laadimiseks on teha seda kodus.
  • Sobiva elektriauto laadija valimisel koju võib otsuse langetamisel arvestada mitme teguriga: toote laadimisvõimsus ja laadimise kiirus, konkreetse elektriauto sobivus ja laadimisühenduse tüüp, paigaldamise tingimused, olulised lisad, hind, disain.

Miks valida autolaadija paigaldamisel partneriks Viru Elektrivõrgud?

  • Viru Elektrivõrgud pikaajalise kogemusega elektriala eksperdid annavad endast parima, et ideest teostuseni kõik sujuks. Pakume Sulle läbimõeldud tehnilise lahenduse vastavalt hoone olemasolevale elektripaigaldisele ja aitame vajalike dokumentide vormistamisega.
  • Viru Elektrivõrgud (varasema nimega VKG Elektrivõrgud) on pika ajalooga ja kindel energiaettevõte. Autolaadija näol on tegu pikaajalise investeeringuga. Kohaliku elektrienergia võrguettevõttena oleme küsimuste või probleemide tekkimisel olemas ja toeks nii täna kui ka aastate pärast.
  • Oleme valinud partneriks ja pakume Eesti tootja VOOL autolaadijaid ning paigalduse eest hoolitsevad Viru Elektrivõrkude elektriala spetsialistid. Meie seadmetele kehtib garantii vähemalt 5 aastat ja töödele 2 aastat.
  • Meilt leiab igaüks endale sobiva lahenduse, mis aitab panna aluse energia- ja keskkonna-säästlikumale elustiilile. Lisaks ostame tarbimata jäänud päikeseelektri tagasi. Selleks, et sinu tarbimine oleks roheline ka ajal, mil päike ei paista, pakume headel tingimustel elektrilepingut: 100% taastuvenergial põhinevat börsihinnaga Muutuvat paketti 50% soodsama marginaaliga ja kuutasuta.
  • Esmane konsultatsioon ja hinnang, kas ja kuidas autolaadijat hoonele saab paigaldada on tasuta.

Esmane konsultatsioon ja hinnang, kas ja kuidas autolaadijat hoonele saab paigaldada on tasuta.

Meiega saad ühendust:

Viru Elektrivõrgud OÜ
Kerese tn 11, 20309 Narva
tel. 716 6633
e-post solar@viruev.ee