Päikeseelektrijaama ehitab Viru Elektrivõrgud

  • Päikesepaneelide paigaldamine on lihtsaim ja kiireim viis säästa elektrikuludelt ja samal ajal vähendada oma keskkonnajalajälge tootes ise 100% puhast energiat. Säästad nii elektri-, võrgutasu kui ka riiklike maksude arvelt ja saad oma tarbimisest üle jääva elektri võrku tagasi müüa.
  • Investeering elamu päikeseelektrijaama on püsiva ja kindla tootlusega ning suurendab kinnisvara turuväärtust.

Miks salvesti?

  • Energiasalvesti võimaldab päikesepaneelide toodetud elektrit salvestada hilisemaks kasutamiseks. Eelkõige päevase ületoodangu õhtusteks tundideks, aga näiteks ka juhuks, kui võrgust ostetava elektri hind on kõrge või kui toimub elektrikatkestus.

Miks valida päikeseelektrijaama rajamisel partneriks Viru Elektrivõrgud?

  • Viru Elektrivõrgud pikaajalise kogemusega päikeseenergia ja elektriala eksperdid annavad endast parima, et ideest teostuseni kõik sujuks. Pakume Sulle läbimõeldud tehnilise lahenduse vastavalt hoone elektritarbimisele ja aitame vajalike dokumentide vormistamisega. Aitame Sind vajalike lubade taotlemisel, võrgulepingu sõlmimisel ning nõustame riiklike toetusskeemide osas, mis aitavad taastuvenergialahenduste rahastamisel.
  • Viru Elektrivõrgud (varasema nimega VKG Elektrivõrgud) on pika ajalooga ja kindel energiaettevõte. Päikeseelektrijaama näol on tegu pikaajalise investeeringuga. Kohaliku elektrienergia võrguettevõttena oleme küsimuste või probleemide tekkimisel olemas ja toeks nii täna kui ka aastate pärast.
  • Lisaks meie pikaajalisele kogemusele ja teadmistele pakume maailma juhtivate tootjate seadmeid ning paigalduse eest hoolitsevad Viru Elektrivõrkude elektriala spetsialistid. Meie seadmetele kehtib garantii vähemalt 5 aastat ja töödele 2 aastat.
  • Meilt leiab igaüks endale sobiva lahenduse, mis aitab panna aluse energia- ja keskkonna-säästlikumale elustiilile. Lisaks ostame tarbimata jäänud päikeseelektri tagasi. Selleks, et sinu tarbimine oleks roheline ka ajal, mil päike ei paista, pakume headel tingimustel elektrilepingut: 100% taastuvenergial põhinevat börsihinnaga Muutuvat paketti 50% soodsama marginaaliga ja kuutasuta.
  • Esmane konsultatsioon ja hinnang, kas ja millist päikesejaama ning salvestit majale saab paigaldada on tasuta.

Esmane konsultatsioon ja hinnang, kas ja millist päikesejaama ning salvestit majale saab paigaldada on tasuta.

Meiega saad ühendust:

Viru Elektrivõrgud OÜ
Kerese tn 11, 20309 Narva
tel. 716 6633
e-post solar@viruev.ee