Peatame fikseeritud hinnaga elektrilepingute sõlmimise

25. juuli 2022

Tingituna planeeritavast elektriturureformist ning universaalteenuse turule toomisest peatame määramata ajaks uute fikseeritud hinnaga elektrilepingute pakkumise. Olemasolevad fikseeritud hinnaga lepingute kliendid saavad elektrit osta kokkulepitud tingimustel edasi, kuni lepingus toodud tähtaja lõpuni. Lepingu lõppemisel pakume kliendile võimalust sõlmida börsihinnaga elektrileping või osta elekter üldteenuse korras.

Kuigi informatsiooni fikseeritud hinnaga universaalteenusest endiselt napib, liigutakse suunas, et see saab eeldatavalt olema soodsam tänastest turutingimustel pakutavatest fikseeritud hindadest. Leiame, et sellises olukorras on vastutustundetu pakkuda kliendile turutingimustel fikseeritud hinnaga lepingut, mis võib sisaldada ka lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu. 

Jälgime hoolega turul toimuvat ning kohandame meie pakettide valikut vastavalt sellele, milliseks kujuneb elektriturureform. Informeerime kliente muudatustest jooksvalt. Rohkem infot elektrimüügi kohta leiate kodulehelt.

Viimased uudised