Pressiteade

7. Detsember 2012

VKG Elektrivõrgud juba teatas oma klientidele arvetega saadetud infolehtedes ja soovib veelkord meenutada, et kodutarbijatel ei ole elektrienergia ostmiseks lepingu sõlmimine nõutav. Keegi ei jää ilma elektrienergiata. Kodutarbijad, kes ei sõlmi elektrilepingut, saavad elektrienergiat endiselt, üldteenuse hinnaga. Üldteenuse hind kujuneb börsihinna alusel.

Kodutarbijal on vaja leping sõlmida vaid juhul, kui ta soovib osta elektrienergiat konkreetse hinnapaketi alusel.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium kinnitab, et elektrilepinguid saab sõlmida ka pärast 10. detsembrit. 10. detsember – tähtaeg neile, kes tahavad sõlmida 1. jaanuarist jõustuvat lepingut uue müüjaga. Kui tarbija sõlmib elektrilepingu praeguse müüjaga, siis on tal selleks aega detsembri lõpuni.

Seoses lepingute suure mahuga, mis tuleb töödelda kuni 01.01.2013, VKG Elektrivõrgud kontorid Narvas ja Sillamäel 27.12, 28.12 ja 31.12. kliente ei teeninda.

VKG Elektrivõrgud vabandab ebamugavuste pärast!

Lepingut uue müüjaga võib sõlmida ka hiljem, kuid siis peab arvestama, et müüja vahetus toimub vähemalt 21 päeva enne uue lepingu kehtima hakkamist, leping ise jõustub kalendrikuu  esimesest kuupäevast. Näiteks, kui klient soovib, et leping kehtiks alates 1.veebruarist 2013, tuleb leping sõlmida 10. jaanuariks.

Lepingut saab kiiresti sõlmida VKG Elektrivõrgud iseteeninduses aadressil https://eteenused.vkgev.ee, ID-kaardiga.

Täiendavat informatsiooni saab www.avatud2013.ee ja elektrituru infotelefonil 6 160 160.

Viimased uudised