VKG Elektrivõrgud avalikustas elektripakettide hinnad

1. november 2012

31. oktoobril avaldas VKG tütarettevõte VKG Elektrivõrgud 1. jaanuaril 2013 aastal kehtima hakkavad elektrienergia paketid, et alustada avatud elektrituru lepingute sõlmimisega.

VKG tütarettevõte tuli turule mitmete hinnapakettidega, eraldi äriklientidele ja eraldi kodutarbijatele. Ärikliendid saavad valida paketti sõltuvalt oma aastasest tarbimismahust ning võivad nendega tutvuda läbi iseteeninduse aadressil https://eteenused.vkgev.ee. Suurematele elektritarbijatele (tarbimismahuga alates 0,5 GWh) koostab ettevõte personaalsed pakkumised. Kodutarbijatele pakutakse kahte peamist paketti, lähemalt vaata siit.

VKG Elektrivõrgud OÜ klientidel on mõtet jätkata elektrienergia ostmist oma võrguettevõtjalt, sest võrreldes teiste elektrimüüjatega on temal mitmeid eeliseid:

  • Klient saab ühe ühtse arve elektrienergia ja võrguteenuste eest – kliendil on väiksemad ülekandekulud,
  • Kliendi päralt on ühine klienditeenindus – kõikidele küsimustele võib saada vastuseid ühest kohast,
  • VKG Elektrivõrgud on kliendile lähemal – kliendi heaks on avatud kontorid teenindava personaliga Narvas ja Sillamäel,
  • VKG Elektrivõrgud ja kliendid tunnevad üksteist. Aga erinevate elektrimüüjate hinnad üksteisest praktiliselt ei erine.

VKG Elektrivõrgud OÜ-l on kohustus müüa elektrienergiat oma võrguteenuse piirkonnas elektrilepinguta tarbijatele üldteenuse alusel või bilansiginnaga.

Viimased uudised